URBAN Photo Awards 2018: izložba odabranih portfolija

Godina:2018

Autori:dotART

URBAN 2018 Photo Awards: U Poreču izložba tri odabrana portfolija

Od 7. kolovoza do 14. rujna u Zavičajnom muzeju Poreštine – Museo del territorio parentino bit će otvorena izložba tri odabrana portfolija u sklopu međunarodnog fotografskog natječaja URBAN 2018 Photo Awards, čiji je organizator udruga dotART iz Trsta.

Na deveto izdanje ovog međunarodnog fotonatječja ove godine je pristiglo više tisuća fotografija od više stotina natjecatelja iz čitavog svijeta. Finalisti URBAN-a bit će objavljeni krajem srpnja, dok će nagrađeni biti poznati u rujnu. Radi se o rastućem međunarodnom natječaju koji prelazi granice isključivo internetskog pristupa te omogućava autorima da svoje radove predstave na izložbama fotografija u internacionalnom kontekstu. Natječaj je strukturiran u više različitih sekcija, a ove godine ponovno porečki muzej ugošćuje jednu u nizu „putujućih“ izložbi iz sekcije „Portfolio“.

Bit će izloženi sljedeći projekti:

Otvorenje izložbe u Poreču bit će 7. kolovoza u 20 sati, a izložba će se moći razgledati do 14. rujna svakodnevno od 10 do 21 sati.