Eleni Uljančić novi mandat

ZA RAVNATELJICU ZAVIČAJNOG MUZEJA POREŠTINE – MUSEO DEL TERRITORIO PARENTINO NA NOVI ČETVEROGODIŠNJI MANDAT IMENOVANA JE DOSADAŠNJA RAVNATELJICA DR. SC. ELENA ULJANČIĆ

Nakon provedenog postupka javnog natječaja za izbor ravnatelja/ice Zavičajnog muzeja Poreštine – Museo del territorio parentino i konačnog prijedloga Upravnog vijeća ove gradske ustanove da se dosadašnja ravnateljica dr. sc. Elena Uljančić imenuje na tu funkciju i u narednom četverogodišnjem razdoblju (2021. - 2025.), Gradsko vijeće Grada Poreča joj je na sjednici 23. ožujka 2021. i formalno potvrdilo novi mandat.

Uljančić je na javnom natječaju bila jedini kandidat za ravnateljsko mjesto, a Upravno vijeće je, uz pribavljeno pozitivno mišljenje Stručnoga vijeća, prihvatilo predloženi program rada i jednoglasno podržalo kandidaturu sadašnje ravnateljice, koja se na čelu Muzeja nalazi neprekidno od 2002. godine.