Najava radionice mokrog filcanja vune

RADIONICA FILCANJA VUNE ODRŽAT ĆE SE U UTORAK 24. TRAVNJA OD 17.00 DO 20.00 SATI U PROSTORIJAMA ZAVIČAJNOG MUZEJA POREŠTINE

Najavljujemo radionicu mokrog filcanja vune na kojoj će se polaznici upoznati ovom kreativnom tehnikom i okušati se u izradi uporabnog i dekorativnog predmeta.

Radionica je namijenjena odraslim osobama a vodit će je dipl. ing. Biserka Troost i kustosica Vltava Muk. Organizatori su Zavičajni muzej Poreštine - Museo del territorio parentino i Udruga "Društvo prijatelja Giostre".
Broj sudionika na radionici je ograničen, pa molimo zainteresirane da se prijave na broj telefona 052/431-585, svakim radnim danom od 8 do 16 sati, ili elektronskom poštom na vltava.muk@muzejporec.hr .