Izložba dječjih radova "Spretne ruke" u Muzeju

Izložba dječjih radova nastalih tijekom projekta "Spretne ruke" održat će se u četvrtak, 20. lipnja s početkom u 18:00 sati u porečkom Muzeju

Pozivamo vas na izložbu dječjih radova nastalih tijekom projekta „Spretne ruke“ koja će se održati u četvrtak, 20. lipnja s početkom u 18:00 sati u Zavičajnom muzeju Poreštine – Museo del territorio parentino, Ul. Decumanus 9.

Projekt  „Spretne ruke“ provodio je Zavičajni muzej Poreštine – Museo del territorio parentino kroz niz kreativnih radionica osmišljenih tako da uvedu djecu u svijet tkanine, tkanja, šivanja, filcanja vune. Na radionicama je tijekom svibnja i lipnja sudjelovalo 60-ak djece iz Osnovne škole Poreč, Područne škole Nova Vas, Osnovne škole Tar - Vabriga, Dječjeg vrtića Radost i likovne radionice Društva Naša djeca Poreč, a proveden je zahvaljujući financijskoj potpori Zaklade za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva na temelju Sporazuma o partnerstvu s Gradovima i Općinama članovima Fonda gradova i općina.